Olete Tallinnast kaugel ja soovite kohale tulemise asemel dokumendid meile saata?


Kui kasutate saatmiseks Smartposti, siis märkige saajaks OÜ Vaatevinkel, telefoninumbriks 5086861 ja kättesaamiskohaks Solarise keskus.

1. Saatke meile pass, 1 foto (3,5X4,5cm, valge taust, mitte vanem kui 6 kuud) ja täidetud küsitlusleht. Märkige ka võimalusel oma e-posti aadress ja viis kuidas soovite arvet ning viisat tagasi saada.

2. Saadame teile arve. Kui olete arve tasunud, hakkame viisat vormistama. Saadame teile täidetud viisaankeedi millel saate andmed kontrollida, allkirjastada ja meile tagasi saata.

3. Valmis viisa ja kindlustuspoliisi saadame teile tagasi.

Aastase äriviisa taotlemine kui te pole viimase aasta jooksul Venemaal käinud vormistatakse 5-6 nädalaga:

1. Saatke meile passikoopia kas e-postiga info@vaatevinkel.ee või tavapostiga aadressil OÜ Vaatevinkel, Parda 12, Tallinn 10151.

2. Passikoopia juurde märkige ka oma kontaktinfo (telefon, aadress, e-post) ja viis kuidas soovite viisat tagasi saada. Ärge unustage ka täidetud küsitluslehte.

3. Saadame teile arve (esimene osamakse). Kui olete arve tasunud ja saatnud meile küsitluslehe, hakkame viisat vormistama.

4. Umbes 4 nädala pärast on meil vaja passi, 1 fotot (3,5X4,5cm, valge taust, mitte vanem kui 6 kuud). Need võite saata kas tähitud kirjaga aadressil OÜ Vaatevinkel, Parda 12, Tallinn 10151, Omniva Viru Keskuse pakiautomaati või Smartpostiga Solarise keskusesse. Saadame teile täidetud viisaankeedi millel saate andmed kontrollida, allkirjastada ja meile tagasi saata.

5. Saadame teile teise osamaksu arve ja viisaga läheb veel aega umbes 12 päeva.

6. Valmis viisa, kindlustuspoliisi ja volituse saadame teile tagasi.

7. Võite ka kohe alguses saata meile passi, 1 foto (3,5X4,5cm, valge taust, mitte vanem kui 6 kuud). Need võite saata kas tähitud kirjaga aadressil OÜ Vaatevinkel, Parda 12, Tallinn 10151, Omniva Viru Keskuse pakiautomaati või Smartpostiga Solarise keskusesse.

8. Kui taotlete viisa vormistamist 2-3 nädalaga või kiirkorras, siis saatke meile kohe oma pass, foto ja volitus. Lisage ka täidetud küsitlusleht.Turismiviisa puhul:

1. Saatke meile pass, 1 foto (3,5X4,5cm, valge taust, mitte vanem kui 6 kuud) ja täidetud küsitlusleht või viisaankeet. Need võite saata kas tähitud kirjaga aadressil OÜ Vaatevinkel, Parda 12, Tallinn 10151, Omniva Viru Keskuse pakiautomaati või Smartpostiga Solarise keskusesse.

2. Saadame teile arve. Kui olete arve tasunud, hakkame viisat vormistama. Saadame teile täidetud viisaankeedi millel saate andmed kontrollida, allkirjastada ja meile tagasi saata.

3. Valmis viisa ja kindlustuspoliisi saadame teile tagasi

Mida peaksite teadma enne viisa vormistamist

Venemaa:
 • Viisat vormistama tulles võtke kaasa pass ja 1 foto. Foto nõuded : 3,5X4,5cm, valge taust, mitte vanem kui 6 kuud. Muud fotod ei kõlba!
 • Pass peab kehtima veel vähemalt 6 kuud peale taotletava viisa lõppu.
 • Passis peab olema vähemalt 2 täiesti tühja lehte, mis on mõeldud viisade jaoks.
 • Vastama peab KÕIGILE viisaankeedis küsitud küsimustele. Kui mõni lahter jätta tühjaks või vastata et "ei mäleta", siis viisat ei väljastata.
 • Pass ei tohi olla rikutud ega veekahjustustega. Rikkumiseks loetakse ka lehtede või vanade viisade eemaldamist. Ükski passi õmblus ei tohi olla veninud või katkenud.
 • Mõnede viisatüüpide jaoks on vaja koopiat passist. Koopiad teeme kohapeal. Koopiad võib saata ka elektrooniliselt meie e-posti aadressile info@vaatevinkel.ee.
 • Soovitame tungivalt mitte jätta viisa vormistamist viimaseks hetkeks - alati on võimalik viisa kättesaamise tähtaja edasilükkumine!
 • Mitmekordne Venemaa viisa kehtib 90 päeva esimese ja 90 päeva teise poolaasta jooksul. Vastav märge tehakse ka viisasse. Alates 2008.a antakse välja ainult sellise märkega viisasid.


 • Reisibüroo Vaatevinkel ei väljasta ise ühegi riigi viisat, vaid taotleb Teie nimel viisat sihtriigi konsulaadist. Seega ei vastuta me viisa väljastamise eest. Küll aga teeme enda poolt kõik, et Teile viisa taotlemine läheks võimalikult kiiresti ja mugavalt.
 • Väga oluline on, et viisaankeeti saavad märgitud tõesed andmed. Valeandmete esitamine toob kaasa viisataotlusest keeldumise ja viisakeelu.
REISIBÜROO  VAATEVINKEL
TEISEST VAATEVINKLIST JUBA ALATES KAHE TUHANDE SEITSMENDAST AASTAST
 • Seoses tänavanime muudatusega on meie aadress nüüd Parda 12, Tallinn 10151
 • Asume uuel aadressil - Ahtri 12A, Tallinn 10151, 3,korrus
 • Volituse nõue on tühistatud..
 • Foto nõuded: 3,5X4,5cm, valge taust !
 • Alates 01.06.2007 jõustus EL ja Venemaa vaheline viisalepe.
 • Kolisime uude asukohta Rävala 8,korpus C,10 korrus, tuba C1020


Smartpostiga -
OÜ Vaatevinkel
Solarise keskus
Tel.5086861

Tähitud kiri -
OÜ Vaatevinkel
Parda 12
Tallinn 10151

Omniva pakiautomaat -
OÜ Vaatevinkel
Tallinna Solarise keskuse pakiautomaat
Tel.5086861

Siit saate küsitluslehe, mille alusel täidame viisaankeedi

Siit saate küsitluslehe, mille alusel täidame viisaankeedi (.pdf)